3-izbový apartmán v El Karma Aqua Beach Resort

Ponuka nehnuteľnosti

  • 3 izbový apartmán88 m280000 €

Cena

80000 €

852 €/m2

Plány apartmánov

O apartmáne

El Karma Aqua Beach Resort Hurghada je nádherným príkladom luxusného letoviska na pobreží Červeného mora v Egypte. Nachádza sa v malebnej lokalite s prístupom k jemnému piesočnatému pobrežiu a pôsobivým výhľadom na morské vody. Tento rezort je špeciálnym miestom, kde sa stretáva pohodlie, pohostinnosť a dobrodružstvo.

 

Skrze vynikajúcu ponuku ubytovania, od elegantných izieb po štýlové apartmány, El Karma Aqua Beach Resort ponúka svojim hosťom jedinečný zážitok. Každý detail je starostlivo premyslený a zabezpečuje maximálne pohodlie a relaxáciu.

 

Pre milovníkov slnka a mora je tu nekonečný rad aktivít, od opaľovania na piesočnatých plážach až po potápanie vo fascinujúcom podmorskom svete. Pre tých, ktorí túžia po aktívnej dovolenke, sú k dispozícii vodné športy, ako je šnorchlovanie, windsurfing či jachting. Pre tých, ktorí preferujú relaxáciu, sú k dispozícii bazény, kde môžu hostia oddychovať a užívať si osviežujúce nápoje pri bazéne.

 

Okrem toho ponúka El Karma Aqua Beach Resort skvelé gastronomické zážitky. V reštauráciách sú podávané rozmanité jedlá, ktoré spájajú miestne chute s medzinárodnými kulinárskymi vplyvmi. Hostia môžu ochutnať vynikajúce morské plody, čerstvé ovocie a zeleninu či tradičné egyptské špeciality.

 

Večery v rezorte sú nabitými zábavou a kultúrnymi podujatiami. Od živého hudobného programu až po tradičné tanečné vystúpenia, hostia majú možnosť zažiť autentickú atmosféru egyptského života a kultúry.

 

Apartmán sa nachádza na štvrtom poschodí s výťahom. Apartmán má výhľad na bazény a čiastočný výhľad na more. Apartmán prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2023 a je pripravený k nasťahovaniu.

 

 

 

Naplánujte si návštevu

Sledujte nás na