Baywest Valley

Ponuka nehnuteľnosti

  • 2 izbová vila122 m20 €
  • 3 izbová vila158 m20 €
  • 4 izbová vila187 m20 €
  • 2 izbový dvojdom158 m20 €
  • 3 izbový dvojdom170 m20 €

Cena

Plány apartmánov

O apartmáne

Ukrytý medzi západným pobrežím Somy a idylickým pozadím hôr Červeného mora leží West Valley, magická obytná svätyňa pýšiaca sa preslávenou, upokojujúcou architektúrou Baywest, zasadená do malebného údolia v pešej vzdialenosti od pokojného mora v Soma Bay.

 

SOMA BAY

 

Začnite svoj deň odpalom na golfovom ihrisku The Cascades, potom si oddýchnite v ocenených kúpeľoch Cascades a Thalasso a dovoľte liečivým silám Červeného mora, aby obnovili rovnováhu vášho tela a duše.

 

Pre tých odvážnejších, vás ORCA Dive Center pozýva na objavenie nevyužitých zázrakov egyptského podmorského života na farebnom útese House Reef.

 

Milovníci kitesurfingu, môžu stráviť pokojné popoludnie kĺzaním sa po plochých vodách na jednom z 3 najlepších kitesurfingových miest na svete – nasledované prvotriednym kulinárskym zážitkom v ktorejkoľvek z najznámejších reštaurácií tejto destinácie.

 

Somabay, obdarená suchým púštnym vetrom, nízkou vlhkosťou a sedadlom v prvom rade s nepoškvrneným výhľadom na more, diktuje vzrušujúci itinerár pre celú rodinu a premení vašu každodennú realitu na bdelý sen.

Naplánujte si návštevu

Sledujte nás na