El Karma Aqua Beach Resort

Ponuka nehnuteľnosti

  • Štúdio39 m245000 €
  • 1 izbový apartmán55 m257600 €
  • 2 izbový apartmán88 m2103500 €
  • 3 izbový apartmán154 m2181500 €
  • Vila260 m2301000 €

Cena

45000 €

1153 €/m2

Plány apartmánov

O apartmáne

El Karma Aqua Beach Resort Hurghada je nádherným príkladom luxusného letoviska na pobreží Červeného mora v Egypte. Nachádza sa v malebnej lokalite s prístupom k jemnému piesočnatému pobrežiu a pôsobivým výhľadom na morské vody. Tento rezort je špeciálnym miestom, kde sa stretáva pohodlie, pohostinnosť a dobrodružstvo.

 

Skrze vynikajúcu ponuku ubytovania, od elegantných izieb po štýlové apartmány, El Karma Aqua Beach Resort ponúka svojim hosťom jedinečný zážitok. Každý detail je starostlivo premyslený a zabezpečuje maximálne pohodlie a relaxáciu.

 

Pre milovníkov slnka a mora je tu nekonečný rad aktivít, od opaľovania na piesočnatých plážach až po potápanie vo fascinujúcom podmorskom svete. Pre tých, ktorí túžia po aktívnej dovolenke, sú k dispozícii vodné športy, ako je šnorchlovanie, windsurfing či jachting. Pre tých, ktorí preferujú relaxáciu, sú k dispozícii bazény, kde môžu hostia oddychovať a užívať si osviežujúce nápoje pri bazéne.

 

Okrem toho ponúka El Karma Aqua Beach Resort skvelé gastronomické zážitky. V reštauráciách sú podávané rozmanité jedlá, ktoré spájajú miestne chute s medzinárodnými kulinárskymi vplyvmi. Hostia môžu ochutnať vynikajúce morské plody, čerstvé ovocie a zeleninu či tradičné egyptské špeciality.

 

Večery v rezorte sú nabitými zábavou a kultúrnymi podujatiami. Od živého hudobného programu až po tradičné tanečné vystúpenia, hostia majú možnosť zažiť autentickú atmosféru egyptského života a kultúry.snáď

 

Ponuka apartmánov:

 

Tento rezort ponúka na predaj štúdia, 1 až 3 izbové apartmány, mezonety a aj vily.

 

Možnosti financovania: 

 

30% akontácia, splátky na 12 mesiacov – zľava 10%

 

30% akontácia, splátky na 24 mesiacov – zľava 5%

 

30% akontácia, splátky na 36 mesiacov

 

Zľava pri platbe v hotovosti – 20%

 

 

Naplánujte si návštevu

Sledujte nás na