Exkluzívne!!! 2 v 1!!!

Ponuka nehnuteľnosti

  • Dvoj apartmán150 m2220 000 €

Cena

Plány apartmánov

O apartmáne

EXKLUZÍVNE!!! 2v 1

Do ponuky sa dostávajú nami zariadené apartmány v rezorte El Karma Aqua Beach Rezort.

 

Ide o dva predelené apartmány dverami. Vhodné pre rodiny s deťmi alebo skupiny ľudí, ktorý chcú byť blízko seba a udržať si vlastné súkromie.

 

Dvojizbový apartmán (62m2) a trojizbový apartmán (88m2). Apartmány sú plne vybavené, pripravené na nasťahovanie. Nachádzajú sa na treťom poschodí s výťahom uprostred komplexu. Výhľad z balkóna je ako na more tak aj na hory v púšti.

 

El Karma Aqua Beach Resort Hurghada je nádherným príkladom luxusného letoviska na pobreží Červeného mora v Egypte. Nachádza sa v malebnej lokalite s prístupom k jemnému piesočnatému pobrežiu a pôsobivým výhľadom na morské vody. Tento rezort je špeciálnym miestom, kde sa stretáva pohodlie, pohostinnosť a dobrodružstvo.

 

Skrze vynikajúcu ponuku ubytovania, od elegantných izieb po štýlové apartmány, El Karma Aqua Beach Resort ponúka svojim hosťom jedinečný zážitok. Každý detail je starostlivo premyslený a zabezpečuje maximálne pohodlie a relaxáciu.

 

Pre milovníkov slnka a mora je tu nekonečný rad aktivít, od opaľovania na piesočnatých plážach až po potápanie vo fascinujúcom podmorskom svete. Pre tých, ktorí túžia po aktívnej dovolenke, sú k dispozícii vodné športy, ako je šnorchlovanie, windsurfing či jachting. Pre tých, ktorí preferujú relaxáciu, sú k dispozícii bazény, kde môžu hostia oddychovať a užívať si osviežujúce nápoje pri bazéne.

 

Okrem toho ponúka El Karma Aqua Beach Resort skvelé gastronomické zážitky. V reštauráciách sú podávané rozmanité jedlá, ktoré spájajú miestne chute s medzinárodnými kulinárskymi vplyvmi. Hostia môžu ochutnať vynikajúce morské plody, čerstvé ovocie a zeleninu či tradičné egyptské špeciality.

 

Večery v rezorte sú nabitými zábavou a kultúrnymi podujatiami. Od živého hudobného programu až po tradičné tanečné vystúpenia, hostia majú možnosť zažiť autentickú atmosféru egyptského života a kultúry.snáď

 

Naplánujte si návštevu

Sledujte nás na