FANADIR – Pobrežné vily

Ponuka nehnuteľnosti

  • Vila1400 - 2200 m2Na vyžiadanie €

Cena

Plány apartmánov

O apartmáne

Prvý projekt svojho druhu v meste El Gouna. Fanadir Seafront leží na vyvýšenom mieste, ktorý sa pýši širokým horizontom neprerušovaných výhľadov na more a ponúka pozemky s rozlohou 1400 – 2200 m2, ktoré sú prispôsobiteľné každému z našich obyvateľov.

 

Fanadir Seafront sa nachádza pozdĺž posledného existujúceho pobrežia El Gouna a len pár minút od prístavu Fanadir Marina a ponúka to najlepšie bývanie pri mori.

 

Tento projekt nanovo definuje luxusné bývanie, pretože každý priestranný pozemok uspokojí individuálne želania a potreby klientov, pričom jednotky majú priestranné spálne, kúpeľne, obývacie alebo zábavné priestory a jedálenské priestory so špičkovými funkciami.

 

Projekt udáva tón najvýraznejšiemu životnému zážitku v El Goune a predstavuje súčasný luxus vnútorných a vonkajších priestorov s panoramatickým výhľadom na more.

Fanadir Seafront sľubuje maximálne súkromie, exkluzívne výhľady a starostlivosť na najvyššej úrovni. Súčasťou tejto vyvýšenej plošiny je prístup k životnému štýlu na pobreží El Gouna, ktorý sa nedá porovnať.

 

Obyvatelia sa môžu tešiť aj na vnútorné a vonkajšie bazény, krásnu záhradu a dokonca aj možnosti pridania vínnych pivníc, kúpeľov a priestorov na cvičenie.

Fanadir Seafront inšpiruje individualitu, sofistikovanosť a pokojný životný štýl, ktorý dáva nový zmysel nedotknutému prímorskému životu.

 

Objavte podstatu exkluzivity s našou kolekciou 29 luxusných víl. Každá rezidencia je starostlivo navrhnutá tak, aby poskytovala bezkonkurenčné súkromie a ústranie, sprevádzané špičkovým vybavením a nádhernými povrchovými úpravami. Tento projekt sa nachádza na vyhľadávanom mieste a bez námahy spája eleganciu, pohodlie a fascinujúci výhľad na more.

 

Doprajte si čistý luxus pri pohľade na nekonečné more z pohodlia vašej vily. Každý detail bol starostlivo vytvorený tak, aby poskytoval ničím nerušený výhľad a oddych.

Priestranné obytné priestory plynule nadväzujú na úchvatnú terasu s výhľadom na trblietavé vody. Využite súkromie a exkluzivitu, keď sa ponoríte do raja, kde je stredobodom záujmu krása mora.

 

Zažite luxusný a sofistikovaný životný štýl v prestížnej a odľahlej komunite. Tento projekt, navrhnutý s ohľadom na vaše maximálne pohodlie, vytvára útočisko, kde môžete ustúpiť pred vonkajším svetom. Súkromie je prvoradé a zaisťuje jedinečný zážitok zo života, ktorý nemá obdoby a je na vyššej úrovni. Vitajte v pokojnej a rafinovanej lokalite.

Naplánujte si návštevu

Sledujte nás na