KAMARAN – Odraz prírody

Ponuka nehnuteľnosti

  • Chatky - štúdio, 1 izb. ap, 2 izb. ap., 2 izb. ap. so strechou42 - 120 m20 €
  • Rodinné domy - 2 izbové domy, 3 izbové domy120 - 140 m20 €

Cena

Plány apartmánov

O apartmáne

Predstavte si miesto, ktoré dokonale odzrkadľuje vašu osobnosť, váš životný štýl a to, čo vám je najdôležitejšie. Nie je nič nad to, čo by sa rovnalo pocitu nájsť skutočný domov a susedstvo, kde sa ihneď cítite ako doma. Čas vlastniť adresu v El Goune nebol nikdy lákavejší a lepší ako teraz. Moderné páry, rodiny aj jednotlivci teraz definujú, ako by mal vyzerať život snov. Či už ide o moderné bývanie pre mladé páry alebo o priateľské prostredie pre deti, Kamaran ponúka oboje.

 

KAMARAN je živá rodinná štvrť s rôznymi možnosťami životného štýlu, ktoré môžete objavovať a užívať si. Predstavte si relaxačné prostredie so zelenými parkmi a upokojujúcimi bazénmi – je to bytová oáza pokoja.

 

KAMARAN JE DOMOV, KTORÝ PONÚKA VOĽNÝ ČAS, SPOJENIE A POZITÍVNY VPLYV NA KAŽDODENNÝ ŽIVOT.

 

Domy a verejné priestory sú navrhnuté tak, aby podporovali blahobyt komunity. Väčšina jednotiek má pracovné priestory, ktoré podporujú moderný pracovný život. Objavte premyslenú štvrť pre súčasnú modernú rodinu.

 

Bohaté architektonické dedičstvo El Goune sa stretáva s najnovšími trendmi. Projekt stále zdôrazňuje minimalistický dizajn a prijíma filozofiu biofilného dizajnu.

 

Inšpiráciou prírody sa stavby spájajú s okolím s rešpektom k miestnej ekológii a životnému prostrediu. Architektonická estetika štvrte bude oslnivá navždy. Každá rezidencia má svoj príbeh, ktorý čaká na vyrozprávanie. Majitelia domov v El Goune sa môžu tešiť na inšpiratívny dizajn, kultúru a životný štýl.

 

V tomto luxusnom projekte sú na predaj vily, rodinné domy a chaty.

 

Projekt je momentálne v procese výstavby, prvá fáza sa má dokončiť čoskoro. Ceny dostupných jednotiek budú zverejnené v priebehu 2-3 týždňov.

 

 

 

Naplánujte si návštevu

Sledujte nás na