Selena Bay – Vila

Ponuka nehnuteľnosti

  • Vila300 m2435000 €

Cena

647 058 €

1135 €/m2

Plány apartmánov

O apartmáne

Selena Bay

Rezort Selena Bay Hurghada ponúka nádherné apartmány a vily s výhľadom na magickú modrú farbu Červeného mora, maximálny komfort a luxus, toto prímorské letovisko dodalo Červenému moru novú značku excelentnosti, spája starobylé dedičstvo a moderné architektonické návrhy, čím sa stáva jedným. z najhľadanejších domovov na pobreží Červeného mora. Červené more má teplé podnebie, ktoré zaručuje dobré počasie po celý rok, slnečnú oblohu a 365 dní v lete.

 

Vybavenie a vybavenie rezortu Selena Bay Hurghada:
– bazény
– bar pri bazéne
– súkromná pláž
– plážová reštaurácia
– kitesurfing

 

Selena Bay je vzdialená len 10 minút od El Gouna, 15 minút od medzinárodného letiska Hurghada, 20 minút od centra Hurghady a turistickej promenády v Hurghade.

 

Informácie o vile:

 

Táto luxusná samostatná vila má veľkosť pozemku 520 m2 a zastavanú plochu 340 m2 a nachádza sa vo fáze Kleopatriných víl v letovisku Selena Bay Resort.
Vila je pripravená na nasťahovanie a má vlastný súkromný bazén s rozlohou 37 m2. Vila sa rozprestiera na dvoch podlažiach a má celkovo päť spální, štyri kúpeľne, kuchyňu, obývací priestor, jedálenský kút a dve priestranné terasy. Prízemie pozostáva z recepcie, kuchyne, kúpeľne, izby pre chyžnú a práčovne alebo skladu.

 

Prvé poschodie pozostáva z dvoch spální, kúpeľne a hlavnej spálne s vlastnou kúpeľňou a priestrannou terasou.

 

Druhé poschodie pozostáva zo spálne s terasou a kúpeľne. Vila je kompletne dokončená s vynikajúcim dizajnom, kde za každým rohom pocítite prívetivý pocit, teplo, eleganciu a priestor, nachádza v rezorte Selena Bay Hurghada; je destináciou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý relax, pohodlie, súkromie a luxus.

Naplánujte si návštevu

Sledujte nás na