SHEDWAN – Mestské domy

Ponuka nehnuteľnosti

  • 3 spálňový apartmán149 m2Na vyžiadanie €

Cena

Plány apartmánov

O apartmáne

SHEDWAN-ov uvoľnený, bezstarostný životný štýl v prírode je úzko spojený s premysleným vybavením prepleteným do dizajnu štvrte. Vrcholom projektu je Shedwanovo jazero s rozlohou 125 000 metrov štvorcových, ktoré ponúka inšpiratívne výhľady a vytvára scénu pre celý rad povznášajúcich aktivít vrátane zábavy, oddychu s obľúbenou knihou a ponorením bosých nôh do vody.

 

Veľká časť priestrannej upravenej pešej a cyklistickej promenády sa vinie pozdĺž brehu jazera a ponúka rýchly prístup k aktivitám pri vode. Existuje niekoľko vybraných miest na kúpanie a opaľovanie sa, vrátane spoločných bazénov v mestských domoch a bazénov vo vilách.

Všetky luxusné vily, mestské domy a apartmány Shedwanu sú umiestnené priamo na nábreží a kde si užijete nekonečný výhľad na jazero a vynikajúcu úroveň súkromia. Každá vila má extra veľké uzavreté terasy, ktoré poskytujú tieň, ochranu pred vetrom a súkromie. Záhrady poskytujú dynamický pocit harmónie medzi vnútornými a vonkajšími priestormi a predstavujú množstvo lákavých vyhliadok pod holým nebom.

Shedwanovo jazero poskytuje dokonalé prostredie pre blaženú, slobodomyseľnú existenciu prekypujúcu kreativitou, luxusom a pôžitkami, ktoré zapájajú všetky zmysly.

 

Každý mestský dom je k dispozícii v dvoch konfiguráciách, pričom stredné jednotky ponúkajú 149 m2 a rohové jednotky poskytujú 153 m2. Každá z nich ponúka priestranné, presvetlené priestory recepcie, ktoré sú ideálne pre rodinné chvíle alebo pokojný odpočinok a reflexiu, ako aj obývacie a jedálenské priestory s dvojitou výškou stropov pre atmosféru elegantného luxusu.

Shedwanove luxusné 2-poschodové mestské domy sú kľúčom k šťastnejšiemu životnému štýlu plnému bezstarostnej spokojnosti a vzácnych spomienok. V každom mestskom dome sú k dispozícii tri spálne, pričom hlavná spálňa je umiestnená na prvom poschodí pre čo najväčšie súkromie a majestátnosť. Obývacie a jedálenské priestory sú obdarené dvojitými stropmi pre vzdušný pocit.

 

Každý mestský dom má výhľad na spoločný bazén pre zábavné spoločenské chvíle. Strešné terasy a súkromné záhrady poskytujú zábavné zóny a vizuálne ohromujúce útočisko od každodenného života.

Naplánujte si návštevu

Sledujte nás na