Veranda Sahl Hasheesh

Ponuka nehnuteľnosti

  • Štúdio54 m20 €
  • 1-izbový apartmán73 m20 €
  • 2-izbový apartmán112 - 125 m20 €
  • 1-izbový penthouse so 75m2 strechou81 m20 €

Cena

114200 €

Plány apartmánov

O apartmáne

Veranda Sahl Hasheesh pozostáva z 318 rezidenčných jednotiek, vrátane štúdií, jednospálňových a dvojizbových apartmánov, ako aj víl v južnej Hurghade, z ktorých všetky ponúkajú úchvatný výhľad na Červené more. Obyvatelia, obklopení sviežimi záhradami a pokojnými lagúnami, požívajú dokonalé spojenie prírodných krás a súkromia. Vily inšpirované Stredozemím plynule splývajú s pobrežným okolím, prepojené pôvabnými chodníkmi z červených tehál, ktoré pozývajú na pokojné prechádzky.

 

Obyvatelia Verandy si doprajú bohaté vybavenie určené na zlepšenie ich životného štýlu, vrátane súkromnej pláže, klubovne, kúpeľov, plne vybavenej telocvične, bazénov a podmanivej veže s hodinami, ktorá ponúka jedinečné výhľady na západ slnka pozdĺž pobrežia Červeného mora. Okrem toho, že je Veranda len dovolenkovou destináciou, ponúka živú komunitu a životný štýl prispôsobený svojim náročným obyvateľom.

 

Veranda Sahl Hasheesh, ktorá zaisťuje inkluzívnosť a bezpečnosť, je navrhnutá tak, aby vyhovovala osobám so zdravotným postihnutím a je vybavená požiarnymi hlásičmi v každej jednotke. Starostlivo upravené pozemky sa rozprestierajú pozdĺž nádherného pobrežia Červeného mora a poskytujú obyvateľom krémové pláže s jemným pieskom a pokojné azúrové vody, ktoré dopĺňajú majestátne výhľady na hory.

 

Areál Verandy zdobia farebné záhrady a športové ihriská, ktoré obyvateľom ponúkajú pokojné prostredie na oddych a zábavu. Keď sa zotmie, súkromné verandy poskytujú pokojné miesto na obdivovanie jemne osvetlenej zelene odrážajúcej sa na tichých lagúnach.

 

V srdci Verandy leží Central Piazza, pripomínajúce námestie anglickej dediny, kde sa obyvatelia stretávajú, aby si užili množstvo kvalitných jedál a stýkali sa vo viacúčelovej klubovni. Veranda Sahl Hasheesh v podstate neponúka len domov, ale aj živú komunitu a životný štýl, ktorý zabezpečuje najvyššie štandardy pohodlia a luxusu.

 

Cena a platobné podmienky:

Jediná možnosť financovania je 15% akontácia a následné splácanie na 6 rokov.

Plne dokončené jednotky začínajú od 114 200 €.

 

 

 

Naplánujte si návštevu

Sledujte nás na